Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach, począwszy od małych usług do dużych zleceń dla firm oraz wszelkich instytucji. Pomożemy Państwu w tym przedsięwzięciu od początku do samego końca. Nasza firma to gwarancja i pewność profesjonalnie wykonanej usługi. Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszych usług. Proponujemy zawsze konkurencyjne i niskie ceny oraz możliwość ich negocjacji. Działamy w Krakowie i okolicach, ale podejmuje się również transportu i przeprowadzek w całej Polsce i transportu międzynarodowego.

Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków i zadań z Klientem. Posiadamy odpowiednie samochody i sprawdzoną, solidną kadrę. Nie boimy się żadnych wyzwań, jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom Klienta. Dzięki polisie ubezpieczeniowej gwarantujemy zabezpieczenie każdego transportu, którego się podejmujemy. Twoje rzeczy zawsze są ubezpieczone! Zawsze działamy sprawnie, szybko i metodycznie.

Szukasz odpowiednich fachowców do pomocy w przeniesieniu firmy do innego punktu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla firm. Usługi wykonujemy od poniedziałku do niedzieli, co pozwala odpowiednio przeprowadzić cały proces. Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami na terenie kraju jak i za granicą.

Na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, kartony, papier, koce, pojemniki do pakowania itp.). Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu (również w niedziele! – w trosce o czas naszego Klienta). Wyślij zapytanie o wycenę naszych usług, a my w ciągu kilku godzin przedstawimy pełny kosztorys. Co ważne, podamy dokładną cenę za określony zakres usług, dzięki czemu Klient unika niespodzianek typowych dla tego rodzaju usług w postaci niezapowiedzianych dodatkowych kosztów.

OK Transport przeprowadzki Kraków

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.

    Naszą stronę wyszukiwano po słowach

    firma przeprowadzkowa Kraków, przeprowadzki, przeprowadzka Kraków, przeprowadzki biur Kraków, przeprowadzki firm Kraków, przeprowadzki międzynarodowe Kraków, przeprowadzki prywatne Kraków, wywóz mebli Kraków, przeprowadzki Kraków, przeprowadzki Kraków cena, przeprowadzki Kraków cennik, przeprowadzki Kraków tanio, przeprowadzki zagraniczne Kraków, przewóz fortepianów Kraków, przewóz kas pancernych Kraków, przewóz mebli Kraków, przewóz pianin Kraków, przewóz sejfów Kraków, utylizacja Kraków, przewóz serwerów Kraków, tanie przeprowadzki w Krakowie, tanie przeprowadzki Kraków, transport fortepianów Kraków, transport kas pancernych Kraków, transport mebli Kraków, transport pianin Kraków, transport sejfów Kraków, transport serwerów Kraków, Kraków przeprowadzka, Kraków przeprowadzki, przeprowadzki Wieliczka, przeprowadzki Wieliczka Kraków, przeprowadzki Kraków Wieliczka, przeprowadzki Wieliczka cennik, przeprowadzki Niepołomice, przeprowadzki Niepołomice Kraków, przeprowadzki Kraków Niepołomice, przeprowadzki Niepołomice cennik, przeprowadzki Skawina, przeprowadzki Skawina Kraków, przeprowadzki Kraków Skawina, opakowania do przeprowadzki, przeprowadzki Skawina cennik.