Wywóz i utylizacja Kraków

W trakcie przeprowadzki lub porządków w domach, mieszkaniach lub firmach, dochodzimy do wniosku, że jest wiele rzeczy które zajmują nam niepotrzebnie miejsce, a są tak naprawdę zbędne. Chcemy się ich oczywiście pozbyć, ale w przypadku niektórych rzeczy wielkogabarytowych może to stanowić spory problem logistyczny. W takich przypadkach OK Transport oferuje wywóz i utylizację takich rzeczy.

Zajmujemy się wywozem i utylizacją mebli, sprzętu RTV, AGD, komputerów itp. Nasi pracownicy, na życzenie klienta, mogą także zdemontować meble i spakować pozostałe zbędne rzeczy do kartonów i worków. W przypadku likwidacji tylko części mebli, wyznaczone przez klienta mienie trafi na wysypisko, pozostała zaś część może zostać przewieziona w inne miejsce, przeniesiona (np. w przypadku remontu).

Zgłoszone przez Klienta rzeczy do wywozu utylizujemy w przeznaczonych do tego miejscach (wysypiska, punkty utylizacji). W ten sposób Klient pozbywa się dodatkowego problemu, a my mamy dużą satysfakcję, że mogliśmy pomóc!

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.