Transport pianin i sejfów Kraków

Transport pianin i fortepianów

Jedną z cięższych i trudniejszych do wykonania czynności jest transport pianin i fortepianów. Jest to zlecenie, które wymaga od nas odpowiedniego sprzętu, precyzji oraz przygotowania. Instrumenty o tak dużych gabarytach to wyzwanie dla zgranej ekipy profesjonalistów, która dysponuje wiedzą i sposobem, aby bezpiecznie znieść po schodach, załadować na samochód, zabezpieczyć na czas transportu przed przesunięciem lub wywróceniem, na nowym adresie wnieść ponownie po schodach instrument, zwracając uwagę na jego delikatność.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu transportach i odpowiednich pracowników, którzy przez lata praktyki przenosili wielokrotnie mienie o dużych gabarytach i wadze, takie jak fortepiany, pianina, kasy pancerne, urządzenia medyczne i laboratoryjne, a także różnego rodzaju maszyny. Transport pianina na całej trasie jest zawsze zabezpieczony polisą opiewającą na 500 000 złotych!

Transport sejfów i kas pancernych

Transport sejfów oraz kas pancernych to usługa o szczególnym charakterze. Przewóz sejfu czy też kasy pancernej wymaga od nas zaangażowania większości środków i mocy przerobowych jakie posiadamy. Transportowane w ramach usługi ładunki najczęściej są bardzo ciężkie, co wymaga od nas wykorzystania specjalistycznego zaplecza sprzętowego, które posiadamy. Przy transporcie sejfów oraz kas pancernych z wielką uwagą planujemy poszczególne etapy prac. Sprawia to, że realizacja zlecenia przebiegła sprawnie, a przewożone mienie jest bezpieczne i dotrze pod wskazany adres w idealnym stanie.

Transportem różnego rodzaju ładunków wielkogabarytowych i ciężkich zajmujemy się od wielu lat. Dzięki temu zdobyte doświadczenie i wiedzę możemy wykorzystać podczas przewozu kas pancernych i sejfów. Naszą pomoc oferujemy przede wszystkim na terenie Krakowa i okolic. Oczywiście jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, dlatego jesteśmy również przygotowani na transport sejfów i kas pancernych w całej Polsce oraz poza granice naszego kraju.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.