Transport mebli Kraków

Transport mebli Kraków

Nasze usługi – skierowane do osób prywatnych oraz firm i instytucji – skupiają się wokół przeprowadzek krajowych i międzynarodowych. Podczas zmiany miejsca zamieszkania lub przenoszenia siedziby firmy pod nowy adres niejednokrotnie nasi klienci potrzebują również innych, dodatkowych usług, takich jak demontaż mebli lub utylizacja starego sprzętu RTV/AGD. Inną, usługą, jaką świadczymy na rzecz naszych klientów nie tylko podczas przeprowadzki, jest transport mebli w Krakowie i najbliższej okolicy.

Transport mebli Kraków – do kogo skierowana jest ta usługa?

Transport mebli w Krakowie to usługa, którą zamawiają osoby prywatne i firmy nie tylko na okazję przeprowadzki pod nowy adres. Transport mebli przez wyspecjalizowany w tym zakresie podmiot to także idealna opcja w sytuacjach, takich jak zakup mebli w salonie meblowym lub innym, wielkopowierzchniowym sklepie. Nie każdy market oferuje swoim klientom przewóz mebli pod wskazany adres, niekiedy także jest taka możliwość, ale koszt transportu przewyższa wartość zakupów. W takiej sytuacji warto skontaktować się z firmą, taką jak Transport OK, by zapytać o indywidualną wycenę.
Transport mebli w Krakowie to także usługa, po którą sięgają osoby, planujące przetransportowanie mebli na plac budowy lub do mieszkania, w których trwają prace wykończeniowe. Z usługi tej korzystają również osoby prywatne, które sprzedają swoje nieużywane meble (np. w serwisach typu Gumtree i Olx) lub też podmioty, takie jak komisy, niedysponujące własnym samochodem do ich przewozu. Niekiedy gruntowny remont mieszkania lub domu wymaga przewiezienia mebli w inne miejsce, gdzie będą odpowiednio zabezpieczone. W przypadku, gdy ktoś wybiera się za granicę na określony czas – np. dwuletni kontrakt – i chce przewieźć swoje rzeczy, w tym także meble, do przechowalni rzeczy lub magazynu, również może skorzystać z tej usługi.

Bezpieczny i efektywny transport mebli

Oferowany przez nas transport mebli w Krakowie lub najbliższych okolicach stolicy Małopolski zakłada również ich odpowiednie zabezpieczenie. Przewóz mebli – bez względu na ich wielkość, kształt i gabaryty – jest w pełni bezpieczny. Zdobywane przez lata doświadczenie w przeprowadzkach owocuje oferowaniem usług wysokiej jakości. W przypadku transportu mebli jest to bezpieczeństwo załadunku na każdym etapie jego przewozu: od momentu pakowania mebli, aż do wniesienia ich pod nowy, wskazany przez klienta, adres.

Co zrobić ze starymi lub zniszczonymi meblami?

Poza transportem mebli w Krakowie i okolicy, naszym klientom oferujemy także wywóz i utylizacją mebli starych lub zniszczonych. Przed przeprowadzką pod nowy adres warto przejrzeć rzeczy oraz sprzęty i ocenić, które z nich nie nadają się już do użytku i nie spełniają swojej funkcji. Taka selekcja ułatwi i przyspieszy przeprowadzkę, bo rzeczy do przeniesienia w nowe miejsce będzie znacznie mniej, co obniży cenę za tę usługę i skróci czas tego procesu. Przeprowadzka to dobry moment, by zrobić porządki w swoich rzeczach. Nieużywane, ale w dobrym stanie warto oddać potrzebującym lub sprzedać, a zniszczone lub niesprawne wywieźć do utylizacji.

Jak zamówić transport mebli?

Osoby prywatne lub firmy, które szukają podmiotu realizującego transport mebli w Krakowie lub najbliższej okolicy, zachęcamy do skorzystania z usług Transport OK. Po przesłaniu zapytania – mailowo lub przy pomocy znajdującego się poniżej formularza kontaktowego – w kilka godzin przygotujemy wycenę oraz określimy termin i godzinę transportu. Na każdym etapie prac – począwszy od zabezpieczenia mebli przed podróżą i spakowania do opakowań aż do zniesienia i wniesienia – oferujemy fachowe doradztwo i pomoc.

Przewóz mebli Kraków

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.