Przeprowadzki prywatne Kraków

OK Transport posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach mieszkań oraz domów w całym kraju. Jesteśmy specjalistami w bezpiecznym transporcie i pakowaniu podczas przeprowadzki ważnych dla naszych Klientów przedmiotów. Sprawiamy, że złożony proces przeprowadzki z punktu do punktu, odbywa się bez stresu naszych Klientów i z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa przewożonych przez nas przedmiotów. Każdy mebel, sprzęt RTV czy też AGD, przedmioty delikatne oraz codziennego użytku, są odpowiednio zabezpieczone przed transportem. Dzięki naszym działaniom logistycznym oraz trosce o Państwa dobra, mają Państwo pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas samego transportu.

Nasza firma dysponuje podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, kartony, papier, koce itp.), a także odpowiednim sprzętem do transportu Państwa przedmiotów zarówno tych lekkich jak i ciężkich. Po ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia możemy zająć się również spakowaniem wszystkich rzeczy. Zarówno przedmioty, które będą transportowane, jak również sam ciąg komunikacyjny, którym będą przenoszone przedmioty, zostaje przed początkiem transportu odpowiednio przygotowany i zabezpieczony przez naszych pracowników. Dzięki temu Klient nie musi obawiać się o zniszczenia przedmiotów lub korytarzy, które nie powinny powstać po procesie przeprowadzki.

Jeśli przeprowadzka wymaga dodatkowego montażu lub demontażu mebli oraz sprzętu RTV czy też AGD, nasi pracownicy są przygotowani do wsparcia Państwa w tym procesie. Każda przeprowadzka rozpoczyna się od wizji lokalnej naszego specjalisty, dzięki której będziemy mogli się przygotować na wszystkie problemy i niedogodności, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia dla naszego Klienta. Dobrze zaplanowana przeprowadzka, z odpowiednim przygotowaniem i zabezpieczeniem zarówno ładunku jak i miejsce, w których będzie ona się odbywać, stanowi podstawę sukcesu sprawnego działania.

Firma OK Transport działa przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zależy Ci na szybkiej i sprawnej przeprowadzce, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy darmową wycenę, przedstawienie logistycznego planu działania i przede wszystkim solidną i profesjonalną obsługę!

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Przeprowadzki OK Transport

ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków

NIP: 6762594188

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.