Przeprowadzki międzynarodowe Kraków

Klientom indywidualnym, a także firmom i instytucjom, oferujemy kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe. Kraków to siedziba Transport OK i miejsce, skąd pochodzi najwięcej naszych klientów – nie zamykamy się jednak wyłącznie na osoby i firmy z Krakowa, do skorzystania z naszych usług zachęcamy również osoby i podmioty z innych niż stolica Małopolski miast oraz miasteczek.

Przeprowadzka międzynarodowa – profesjonalnie i kompleksowo

Przeprowadzka międzynarodowa prywatnego domu, mieszkania lub firmy może stać się kłopotliwa, jeśli mówimy o dużej odległości i wielkości mienia do przetransportowania w nowe miejsce. Oprócz przygotowania transportu do dalekiej podróży, ważne staje się wypełnienie i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji transportowej. Firma OK Transport wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, którzy planują przeprowadzkę za granicę. Oferujemy profesjonalny transport i przeprowadzki międzynarodowe. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do pomocy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów przewozowych. Jesteśmy specjalistami w bezpiecznym transporcie ważnych i cennych dla naszych Klientów przedmiotów.

Przeprowadzki międzynarodowe z Krakowa – dlaczego my?

Sprawiamy, że proces przeprowadzki międzynarodowej – z Krakowa do innego państwa – odbywa się bez stresu naszych Klientów. Każdy mebel oraz sprzęt RTV/AGD jest odpowiednio zabezpieczony przed transportem, aby mieli Państwo pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu podczas przewozu. Po ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia, możemy zająć się również spakowaniem wszystkich rzeczy. Zarówno przedmioty, które będą transportowane, jak również sam ciąg komunikacyjny, którym będą przenoszone przedmioty, zostaje przed początkiem transportu odpowiednio przygotowany i zabezpieczony. Dzięki temu Klient nie musi obawiać się o zniszczenia przedmiotów lub korytarzy, które nie powinny powstać po procesie przeprowadzki. Nasze usługi realizujemy aż 7 dni w tygodniu – możliwość zamówienia naszej ekipy w weekend to doskonała opcja dla firm, które nie chcą finansowych strat i przerw w pracy lub dla osób prywatnych, które tylko w weekendy dysponują czasem, by przenieść się do innego miasta lub kraju. Dlaczego warto wybrać Transport OK? Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy błyskawiczną i darmową wycenę usług już w parę godzin po przesłaniu do nas zapytania. Gwarantujemy, że do podanej przez nas ceny nie doliczymy żadnych, dodatkowych opłat.

Dodatkowe usługi podczas przeprowadzki międzynarodowej

Jeśli podczas przeprowadzki międzynarodowej – z Krakowa do innego państwa – meble lub sprzęt RTV i AGD wymagają demontażu, nasi pracownicy służą wiedzą i doświadczeniem w realizowaniu również takiej usługi. Ponadto oferujemy wywóz do utylizacji mebli i sprzętów, które nie będą potrzebne pod nowym, zagranicznym adresem. Ponadto także świadczymy usługi transportu pianin, fortepianów, sejfów i kas pancernych. W Transport OK każdą przeprowadzkę – również międzynarodową – rozpoczyna się od wizji lokalnej, po której znamy i możemy się przygotować na wszystkie problemy i niedogodności, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z usług OK Transport, gwarantujemy realizację przeprowadzki na czas i w bardzo korzystnej cenie!

Na życzenie Klienta udostępniamy materiały, które pomagają w spakowaniu lub zabezpieczaniu jego mienia. W zależności od rodzaju ładunku, dysponujemy m.in. folią stretch, taśmę, kartony, papier, koce, pojemniki do pakowania i innymi. W odróżnieniu od innych podmiotów, oferujących przeprowadzki międzynarodowe z Krakowa, Transport OK gwarantuje usługę kompleksową. Nie tylko załadunek mienia do samochodu dostawczego i transport we wskazane przez klienta miejsce. Oferujemy także zniesienie i wniesienie ładunku, pomoc w pakowaniu i doradztwo w sprawie przewozu nietypowych przedmiotów. Realizujemy także usługi montażu i demontażu mebli, a także transportu do utylizacji niepotrzebnych mebli oraz sprzętów AGD i RTV.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.