Przeprowadzki firm Kraków

Proces przeprowadzki firmy oraz zmiany lokalizacji firmy, jest zawsze procesem kłopotliwym zarówno dla pracowników jak i kierownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów od przeprowadzek z firmy OK Transport, będą Państwo mogli przejść przez proces przeprowadzki w łatwy i szybki sposób, zachowując jak największą ciągłość działalności swojej firmy. Nasza firma posiada wieloletnią praktykę w przeprowadzkach firm. Zawsze dopasowujemy odpowiednio harmonogram oraz czas wykonania zlecenia dla naszego Klienta. Oferujemy przeprowadzki krajowe oraz międzynarodowe. Nasi specjaliści przygotowują wszystkie dokumenty potrzebne do przewozu, planują odbiór i dostawę Państwa rzeczy firmowych, a także pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transportem międzynarodowym.

Każda przeprowadzka rozpoczyna się od wizji lokalnej naszego pracownika, co pozwala nam przygotować się na wszystkie problemy i niedogodności, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia dla naszego Klienta. Jeśli przeprowadzka wymaga dodatkowego montażu oraz demontażu mebli lub sprzętu takiego jak RTV czy AGD, nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani do wsparcia Państwa w tym procesie. Dobrze przygotowany harmonogram prac sprawi, że utrzymają Państwo ciągłość pracy swojej firmy i przygotujecie odpowiednio zadania dla swoich pracowników w trakcie przeprowadzki.

Wygodna przeprowadzka firmy z OK Transport

Aby proces przeprowadzki stał się łatwy, na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, karton, papier, koce itp.). Po ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia możemy zająć się również spakowaniem wszystkich rzeczy. Zarówno przedmioty, które będą transportowane, jak również sam ciąg komunikacyjny, którym będą przenoszone przedmioty, zostaje przed początkiem transportu odpowiednio przygotowany oraz zabezpieczony przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać w trakcie pracy. Dzięki temu Klient nie musi obawiać się o zniszczenia przedmiotów lub korytarzy, które nie mają prawa powstać po całym procesie przeprowadzki.

Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów dostawczych / ciężarowych, które są przystosowane do przewożenia wszelkiego rodzaju załadunku o różnym gabarycie. Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami na terenie kraju jak i za granicami naszego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie mienia, a także oferujemy przystępną cenę oraz najwyższą jakość oferowanym usług.

Pracownicy naszej firmy to ludzie sumiennie podchodzący do każdego zlecenia, którzy posiadają niezbędne w naszej branży kwalifikacje i uprawnienia do zawodu. Dzięki polisie ubezpieczeniowej gwarantujemy zabezpieczenie każdego transportu, którego się podejmujemy. Twoje rzeczy zawsze są ubezpieczone! Jesteśmy słowni i punktualni, z usługami OK Transport zawsze masz gwarancję niskiej ceny i wysokiej jakości.

Firma OK Transport świadczy swoje usługi przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, wyślij zapytanie o wycenę, a nasi specjaliści w jak najkrótszym czasie przedstawią naszą ofertę oraz wstępny kosztorys.

Proces realizacji zlecenia w OK Transport

1. Przygotowanie do przeprowadzki

Ekspresowa oraz bezpłatna wycena usługi przeprowadzki. Omówienie warunków przeprowadzki i planu działania. Dostarczenie podstawowych materiałów do pakowania przedmiotów, wizja lokalna i przygotowanie ciągu komunikacyjnego.

2. Załadunek i transport

Zabezpieczenie przedmiotów ustalonych w zleceniu (ewentualnie demontaż mebli, po ustaleniu z Klientem), pakowanie przedmiotów firmowych, załadunek oraz transport przedmiotów do wyznaczonej przez Klienta lokalizacji.

3. Finalizacja zlecenia

Rozładunek przedmiotów w wyznaczonej lokalizacji. Wniesienie, montaż mebli (na życzenie Klienta, po wcześniejszym ustaleniu), podłączenie sprzętu elektronicznego oraz usunięcie materiałów po przeprowadzce. Zakończenie prac nad przeprowadzką.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.