Montaż i demontaż mebli

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi przeprowadzkami, dlatego często spotykamy się z sytuacją składania i montażu mebli w Krakowie i okolicach. Są to zarówno meble wcześniej przez nas rozkręcone, jak i meble nowe, sprzedawane w paczkach. W wieloletniej przygodzie z meblami mieliśmy do czynienia z większością firm dostępnych na rynku polskim. Składanie i montaż mebli oraz produktów firm takich jak IKEA, Forte, BRW Meble czy też Taranko, nie stanowi dla nas problemu.

Jeżeli stwierdzisz, że spędzenie wielu godzin nad składaniem mebli będzie dla Ciebie problematyczne i uciążliwe, wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom i oferujemy wyręczenie w często żmudnym i stresującym montażu. Z wielką chęcią nasi specjaliści zajmą się Twoimi meblami. Zadbamy zarówno o mebel jak i o otoczenie, w którym się znajduje.

Szczególną uwagę zwrócimy na Twoje podłogi, ściany, czy ościeżnice drzwi, aby pozostały w stanie nienaruszonym podczas montażu mebli. Wyjątkowo zadbamy o każde miejsce, w które zostaniemy zaproszeni do montażu mebli. Możemy również złożyć meble na terenie Twojej firmy. Znając różne sytuacje, w których znajduje się Klient, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, kartony, papier, koce, pojemniki do pakowania itp.). Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu (również w niedziele! – w trosce o czas naszego Klienta). Wyślij zapytanie o wycenę naszych usług, a my w ciągu kilku godzin przedstawimy pełny kosztorys. Co ważne, podamy dokładną cenę za określony zakres usług, dzięki czemu Klient unika niespodzianek typowych dla tego rodzaju usług w postaci niezapowiedzianych dodatkowych kosztów.

Montaż mebli Kraków

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.