Montaż i demontaż mebli

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi przeprowadzkami, dlatego często spotykamy się z sytuacją składania i montażu mebli w Krakowie i okolicach. Są to zarówno meble wcześniej przez nas rozkręcone, jak i meble nowe, sprzedawane w paczkach. W wieloletniej przygodzie z meblami mieliśmy do czynienia z większością firm dostępnych na rynku polskim. Składanie i montaż produktów firm takich jak IKEA, Forte, BRW Meble czy też Taranko, nie stanowi dla nas problemu.

Jeżeli stwierdzisz, że spędzenie wielu godzin nad składaniem mebli będzie dla Ciebie problematyczne i uciążliwe, wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom i oferujemy wyręczenie w często żmudnym i stresującym montażu. Z wielką chęcią nasi specjaliści zajmą się Twoimi meblami. Zadbamy zarówno o mebel jak i o otoczenie, w którym się znajduje.

Szczególną uwagę zwrócimy na Twoje podłogi, ściany, czy ościeżnice drzwi, aby pozostały w stanie nienaruszonym podczas montażu mebli. Wyjątkowo zadbamy o każde miejsce, w które zostaniemy zaproszeni do montażu mebli. Możemy również złożyć meble na terenie Twojej firmy. Znając różne sytuacje, w których znajduje się Klient, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, kartony, papier, koce, pojemniki do pakowania itp.). Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu (również w niedziele! – w trosce o czas naszego Klienta). Wyślij zapytanie o wycenę naszych usług, a my w ciągu kilku godzin przedstawimy pełny kosztorys. Co ważne, podamy dokładną cenę za określony zakres usług, dzięki czemu Klient unika niespodzianek typowych dla tego rodzaju usług w postaci niezapowiedzianych dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 22:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Przeprowadzki OK Transport

ul. Konfederacka 3/2, 30-306 Kraków

NIP: 6762550096

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – niedziela 7:00 – 22:00

Telefon694 239 571

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.