Przeprowadzki Kraków

Realizujemy przeprowadzki osób prywatnych, firm i instytucji na terenie Krakowa i okolic. Gwarantujemy zabezpieczenie przeprowadzki i krótkie terminy realizacji.

Przeprowadzki firm

Profesjonalne przeprowadzki dla firm na terenie całego kraju. Pomagamy naszym klientom pakować dobytek, przewozimy go, a następnie rozpakowujemy.

Przeprowadzki międzynarodowe Kraków

Przeprowadzki międzynarodowe

OK Transport oferuje przeprowadzki międzynarodowe solidnie, tanio i bezpiecznie. Przeprowadzka międzynarodowa to ciekawa przygoda, w której chętnie Ci pomożemy.

Transport pianin i sejfów

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, jesteśmy precyzyjni. Profesjonalny transport pianin i fortepianów, a także transport sejfów i kas pancernych.

Montaż i demontaż mebli

Zajmujemy się montażem i demontażem mebli zarówno podczas przeprowadzki jak i na zlecenie Klienta. Profesjonalny montaż mebli w Krakowie i okolicach.

Wywóz i utylizacja

Utylizacja mebli Kraków, wywóz bezużytecznych rzeczy typu meble, sprzęty AGD, RTV, komputery itp. Sprawdź korzystną ofertę OK Transport.

Transport mebli w Krakowie

Transport mebli w Krakowie to usługa, którą zamawiają osoby prywatne i firmy nie tylko na okazję przeprowadzki pod nowy adres.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi doradcy przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę i najlepsze rozwiązania logistyczne. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty od 10 do 15. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Telefon+48 794 000 183

Telefonbiuro@transportok.pl

Śledź nas na Facebooku

Facebookfacebook.com/OKtransportkrakow

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Big w Services Wojciech Klonowski, ul. Konfederacka 23/9, 30-306 Kraków.